čtvrtek 13. června 2013

Chce to Kuráž!

Kdyby všechna předsevzetí končila stejným happyendem jako to naše v soutěži Do práce na kole, bylo by na světě báječně jednoduše. Na začátku našeho cyklosoutěžení stačilo pouhé prohlášení: "Knihokol vyhraje v kreativní kategorii", čárymáryfuk a o měsíc později se má slova proměnila v realitu.

Od začátku jsme věděli, že v Praze nejezdíme na vytrvalost, navíc na květen jsme měli naplánované dovolené a služebky, takže ani z pravidelnosti dojíždění nekoukal žádný úspěch. Jediná pro nás snad trošku relevantní kategorie se zdála být ta kreativní. Chtělo to KURÁŽ, nikdo z nás není dvakrát umělecky zdatný, velký či dokonce vtipný grafoman nebo nedejbože exhibicionista... Ale byla to zábavná výzva a motivace, takže to nakonec šlo docela samo. Škoda, že k tomu všemu Dan ještě nesložil nějakou písničku. Tak třeba příští rok, hmm???

Včera jsme s holkama zašly na závěrečné vyhlášení soutěže v Praze a dobře jsme udělaly. Kdyby se párty konala v původně plánovaném termínu, nemohly bychom si vylézt na stupně vítězů osobně, protože jsme byly s Eliškou v cizině... ale takhle jsme si vyhlášení - oblečené samozřejmě tematicky v uniformách I BIKE - docela užily.

Já nic, já 3x odvážná školačka... (před vyhlášením, těsně po natištění triček v práci)

Co odvážná, kurážná! (po vyhlášení, když jsme pobraly všechny ceny, hihi)


Odměnou za první místo v kategorii Kreativita byly kráááásné věci od šikovných československých designérů: Playbag, Young Primitive, Morrows a Retart z obchodu Kuráž. Jak symbolické. Pomyslný kruh (nebo spíš  kolo, kolečko?) soutěže se nám se slovem "kuráž" opět uzavřel. Začali jsme s kuráží, soutěžili s kuráží a skončili taky s Kuráží :). Děkujeme, nádhera!

Jako třešnička na dortu pak bylo moje třetí místo v kategorii Nejlepší hláška, kam se probojovala moje Pepinka stojící vedle Mini Coopera s hláškou "ŠLAPU autům na paty" (což vážně dělá, potvůrka). Odteď mě tedy uvidíte brázdit pražské bulváry v helmě Krust, taky: díky fíky, všem!

Na závěr si, když dovolíte, dám další (tentokrát jen osobní) předsevzetí. Brzo uvidíme, jestli to vážně funguje:
ODEVZDÁM HOTOVOU DIPLOMKU V OLOMOUCI DNE 4. 7. 2013. 
Loučím se s vámi, vypínám Facebook, Twitter, ICQ, Skype a všechny ty internety a za tři týdny nastoulanou! Jo a šlapejte :)

(piskkle)

Žádné komentáře:

Okomentovat